دکتر رامین قهرمان زادهمعاون پژوهشی و فناوری

معرفی معاونت پژوهشی و فناوری

از مهم‌ترین وظایف و اهداف مصوب پژوهشگاه، دستیابی به دانش فنی در زمینه فن‌آوری‌های نوین علوم زیستی، دستیابی به جایگاه قطب علمی در کشور در زمینه فن‌آوری‌های نوین در علوم زیستی است.

در این راستا، معاونت پژوهشی و فناوری با مأموریت بستر سازی برای انجام طرح‌های پژوهشی بنیادی ،توسعه ای، و کاربردی در زمینه محورهای تخصصی این پژوهشگاه شامل تولیدمثل، سرطان، آنتی‌بادی‌های پلی منوکلونال، فرآورده‌های نوترکیب و بیولوژیک، اخلاق‌زیستی، نانو فناوری و انتشار نتایج طرح‌ها در نشریه‌های بین المللی در رفع نیازهای تحقیقاتی بخش‌های تشخیصی و درمانی در زمینه فن‌آوری‌های نوین می کوشد.

معاونت پژوهشی و فناوری این پژوهشگاه می‌کوشد امکانات لازم و متناسب با برنامه‌ها و طرح‌های تحقیقاتی از طریق ارتباط فعال و سازنده با سایر مؤسسه‌ها و مجامع علمی و پژوهشی بین المللی و داخلی در چارچوب مقررات و ضوابط فراهم آورد تا متخصصان و محققان پژوهشگاه امکان فعالیت‌های پژوهشی را به بهترین شکل داشته باشند. از این رو، جذب و نگهداری نیروهای خلاق، بسترسازی مناسب جهت ارائه طرح‌های مبتکرانه توسط اعضای محترم هیأت علمی، طراحی و پیاده‌سازی روش‌های حمایتی از پژوهشگران در زمینة همکاری‌های مشترک، ارائة خدمات و امکانات لازم جهت انجام طرح‌های پژوهشی در سرلوحه فعالیت‌های این معاونت قرار دارد.

بیان دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه ابن سینا توسط جناب آقای دکتر رامین قهرمان زاده


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 181 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد الکترونیکی

جستجو