اداره امور مالی

احمد نوروزیمدیر اداره

معرفی اداره امور مالی

اداره امور مالی یکی از مهمترین ادارت پژوهشگاه می باشد و با توجه به نظارت به مسائل مالی، تحلیل داده ها در ارائه مشاوره های مالی به مدیریت ارشد بابت تصمیمات درست مالی تلاش می نماید.
ثبت ، کنترل و تخصیص بودجه، تهیه گزارشات و صورت های مالی به منظور ارائه به مراجع قانونی و نظارتی مانند سازمان امور مالیاتی، بیمه و حسابرسان و همچنین به مدیران عالی پژوهشگاه پاسخ به سازمان های نظارتی و در صورت لزوم دفاع از عملکرد قانونی، مسئولیت سلامت مالی به عهده این اداره می باشد و مدیریت منابع و مصارف، توسعه استراتژی های پژوهشگاه و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف بلند مالی از دیگر وظایف این اداره می باشد.
برنامه ریزی، هدایت، هماهنگی و کنترل فعالیت های مالی پژوهشگاه در چارچوب مقررات، قوانین ، آیین نامه ها و دستورالعمل های مصوب و ایجاد یکپارچگی و هماهنگی برای انجام وظایف محوله و درون سازمانی و سایر ذینفعان مجاز به بهره برداری از اطلاعات مالی و ایجاد بخش ها و دوایر بازده های متعدد در حیطه مسئولیت، برای تحصیل اهداف امور مالی، مدیر مالی همچنین در تدوین ضوابط ارتقاء کارکنان امور مالی نقش اساسی دارد. تامین مالی و اعمال مدیریت بر وجوه نقدی و سایر دارایی های پولی و تامین وجوه نقد اضافی در مواقع ضروری، نگهداری سوابق و مدارک مالی، کنترل فعالیت های مالی، مشخص کردن انحرافات از عملکرد کارآمد و طرح ریزی شده همچنین اعمال مدیریت در پرداخت حقوق و مزایا، امور مالیاتی، موجودی ها، دارایی های ثابت و عملیات کامپیوتری، نظارت و کنترل به منظور حفظ و نگهداری اموال و دارایی های پژوهشگاه .
  • هانیه غفوری دریانی، مسئول حسابداری
  • سید شهاب هاشمی، کارشناس حقوق و دستمزد
  • مرتضی شیخی، خزانه دار
  • میثم جعفری، بایگان
  • کارپرداز : امید زارعی ترکانی
  • محسن دودمان، کارپرداز
  • محمدرضا نجار، انباردار


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 112 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد الکترونیکی

جستجو